Doprava zdarma nad 1200Kč/48€
CZK
cs

DOPRAVA & PLATBA

Rychlé odeslání

Vaše objednávky odesíláme během 1-2 pracovních dnů. Poté co Váš balíček opustí náš sklad, obrdžíte email s bližsími informacemi o jeho doručení. 

Doprava zdarma

Doprava zdarma pro EU na objednávky nad 1200 Kč / 48 €.

Platba

Objednávky s dodáním do České a Slovenské republiky je možné uhradit: platební kartou, bankovním převodem nebo dobírkou. Při úhradě bankovním převodem mimo ČR se jedná se o přeshraniční platbu, proto je nutné zadat číslo účtu příjemce ve formátu IBAN a kód banky ve formátu SWIFT/BIC. Tyto údaje naleznete v potvrzení objednávky.

Vrácení zboží

Vrácení objednaného zboží je možné do 30 dnů od obdržení zásilky. Zboží musí být vráceno v původním obalu, nové a nepoškozené, bez známek používání. Před odesláním zboží zpět nás prosím prvně kontaktujte na e-mail: info@goiastudio.com. Náklady spojené s vrácením zboží bohůžel nehradíme.


Jaké způsoby dopravy nabízíme? 

Objednávky s dodáním do České republiky: je možné zvolit mezi doručením do výdejního místa (Zásilkovna Z-point) nebo doručením na adresu.

Objednávky s dodáním na Slovensko: je možné zvolit mezi doručením do výdejního místa (Zásilkovna Z-point), slovenskou poštou nebo doručením na adresu kurýrem.

Objednávky do ostatních zemí je možné doručit pouze na adresu, dle námi zvoleného dopravce.

Jaké platební metody používáte?

Jako platební metody využíváme: platební kartu, bankovní převod, dobírku.

Dobírka je možná pouze pro ČR a SK. 

V jaké měně mohu svou objednávku uhradit?

Na e-shopu je možné využít tři měny, dle vlastního výběru - Kč, €, zł, $.